Return to site

12 משרות התמלול המקוונות הכדאיות סופר למתחילים

עיין בכמות מדינות המציעים פרויקטים תמלול מקוונות ובדוק או יתאים לכל מי שמעוניין.

עיין במס’ מדינות המציעים פרויקטים תמלול מקוונות ובדוק או יתאים לך.

מהן משרות תמלול מקוונות?

תמלול מקוון יותר קל פירושו האזנה לקובץ שמע או אולי וידאו ולהקליד את דבר אנו שומע לפי המלצות מלקוחות מסוימות. מתחמי התמלול למרבית ילמדו אותי היאך לקנות צבע משמש השייך עבודה עד אין לכל אחד מושג במה אנחנו מדברים על.

עבודת תמלול מקוונת אינן מסובך בייחוד ואינה מצריכה תואר. החברה שלך תמיד חיוני לקשור נתונים זריז ולדייק. הייתי מודה זוהי אינו הפעילות הכי פשוטה שאתה יכול לעשות מחשב אם הכי משתלמת, אולם זוהי מאפשרת למצוא אתר במתקני ההכנסה של העסק בוודאי.

12 אפשרויות לעבודת תמלול מקוונת

בדף הנו, אני בהחלט משתף בערך כמה מעבודות התמלול המקוונות המפורסמות סופר למתחילים לדעתי. אילו אינו רשומות בשום מבנה סביר, וגם אחת מהחברות מסוג זה נדונה בפירוט גדול למעלה בסעיפים שלהלן.

לְהַאִיץ

יציקת סימנים

משטח דיבור

סקריבי

קלדנית אלקטרונית

דג נמר

תמלל את העסק

דיו מילולי

באם!

העולמית

תמלול יומי

דגשים שחשוב ולהיות בנושא משרות תמלול מקוונות כמתחילים

קודם, תמלול אינו משתלם בדרך כלל. לבן אדם הממוצע יש להמנע מ רק את מהירות ההקלדה הנדרשת או אולי את אותה המיומנות לעשות עבודות אלה בהחלט בזמן מועט. החברה שלך וגם חשוב לדאוג לדיוק של העבודה, מכיוון ש מקום מתאים יגרום לכל מי שמעוניין לצאת או שמא כל אחד אינו נאמן מרבית חיי האדם. בקיצור, זה קרב בעלייה שתתאמץ לנצח אותם.

בחלק מהמקרים תיתקל בנושאים בעלי עורכים. העורכים לא תמיד ידרגו אותי היטב. העורכים הם אנושיים, ולעתים הינם טועים. עליכם עורכים שקל לא איכותיים מכדי לשהות עורכים. אני יכול שהדבר ממש לא פרסונאלי, אך לערער על מיקום תובע ממש לא עוזר כל הזמן. אך נו אז הנו אינן עצמאי בעליל, אני בהחלט אינם ממליץ לערער בדבר שטח.

תחליף אחת לעבודות תמלול שאני צריכה להוסיף לכל אחד הזו אומד גוגל, בו היא בעייתי. יחד עם זה, הנו הוא משתלם מעט יותר ממשרות תמלול מקוונות.

בקשות לצורך בביצוע עבודות תמלול מקוונות

להלן אי אלו מהדרישות הכלליות שהינכם כדאי לעמוד אשר בהן במשך תמלול מקוונת.

רמה מקורית השייך אנגלית: במרבית העבודות רציניים סופר להכיר אחר השפה האנגלית, נוסף על כך אם אינך גר במדינה דוברת אנגלית. אינם טועים מכיוון שאתה יהיה עשוי ולהיות את השפה לעומק כדי לשהות מסוגל לתמלל בהמשך.

ברשת וגישה לאינטרנט: צריך באינטרנט מצויין ורשת באינטרנט איתן. במקרים ספציפיים תצטרך להעביר זמנם תוכנה ודוושת כף הרגל לעיסוק.

מהירות הקלדה טובה: מהירות הקלדה בעלת חשיבות קיים במיוחד. מהירות הקלדה ראויה תאפשר לנו לעבור בהרבה בדרך של הקלדה מיד.

העבר את השואב את אותו מבחן המיומנות: מדי מקום פנוי מצויין ישמח שתעברו מבחן כדי להבטיח שיש לכם את אותן המשאבים. בתוך חשש, הם ככל הנראה יתנו לכולם את אותן הכללים שאתם מומלץ לעקוב את הדירה. אני בהחלט רואה לנכון לזכות ב כל עוד מוטל עלינו להבדיל את אותו הכללים בגלל קיים חשש שתצטרך לשבת זמן רב מהם לצורך שתוכל לעשות את אותו בדיקת המומחים מחדש.

מסוגלות הקשבה: יש עלינו להוות יש בכוחם להרגיש מבטאים יודעי דבר ולתרגל מילים הנאמרות באוירה רועשת קורה שאנחנו. חיים אותם תבדוק המון אחר עשויות ההקשבה של העסק.

1. הכומר

ישנם מאז שנת 2010, וברור שדבר זה אחד מאתרי התמלול המאושרים באופן ספציפי שקיימים באינטרנט. יכולים להיות מעניקים די הרבה חיוניות ומשלמים נכונה או לחילופין העסק שלך עד מאוד גבוה. המלכוד הוא שאנו בררנים לגבי אלו שאנו שוכרים. למעשה אנחנו בעלי וותק מתקשים להתקבל ליצור הנו. החדשות המוצלחות הנישות שאפשר בעשיית יאריך את אותם הבדיקה או שמא נכשלת.

החשבון הממוצע זה בטווח ממצב $ 0.40 ל- $ 0.שישים לדקת שמע.

הערך של העסק ישמש תלוי במסת שאתם מוצלח. יש משרות בשכר גבוה שקשה בהרבה לרכוש. אבל אתה תוכל להרוויח מעט יותר בדרך של ידע פרוייקט שיש להן עלות זול או גם תבנה את הסתימות במהירות. רצוי להתנסות לא ממש על מנת לראות מהם עובד ומשתמש ומה אינן.

ל- יש פרובלמות כמו קבצי שמע גבוה זולה ותשלום פחות. זה בנוסף קפדניים באופן ספציפי ואינם יכולים לשים טעויות. אם ברשותכם על ידי להאזין להפריד מקובץ השמע לקראת שתעבוד להמציא אותו, הרי זה אינן יותר מידי גדול מהבעיות. יחד עם זאת, אינך עושה כל מה על הדירוג הקפדני, ועליך רק לעמוד בהנחיות שיש ברשותם.

כמתחיל, אני ייראה לנכון שבהחלט מתאים לכל המעוניינים לשחק אותם, אולם יש להמנע מ גורם להתייאש עד אינם יעסיקו את העסק.

2.

מעסיק אנשיםמכל רחבי הבריאה ומציעה בידי מלאה להכנסה במשרה באופן חלקי. הם לוקחים או שמא 0.שישי0 דולר לדקה שמע עד וידאו, ודבר זה ממש לא רע.

תן לך לקנות לא ממש מתמטיקה. או אולי לוקח לכם 3 שניות לתמלל השניה רק אחת שהיא אודיו עד וידאו, תעתיק 20 שניות ששייך ל אודיו או אולי וידאו במקביל ל עת. במקרה נולד ערך השעה של העסק שלכם יהיה 12 דולר.

תובע תקופה להיות קצר דייו כדי לתמלל רגע בין השייך שמע עד וידאו עם שלושה שניות רק. החברה שלך בהחלט יהיה יכול לגשת אל זריז מעט יותר לא לפני שתהיה מנוסה יותר מכך. צריכים להיות מבצעים את התשלום לעורכיהם למעלה מאשר לתמלילים. ההכנסה הממוצעת שהיא מתמללים היא 150 דולרים לחודש בלבד. כלל התלונות גם בדבר השכר הנמוך.

די הרבה ביקורות מזכירות מכיוון ש מגרש המכוניות נקרא מקום שראוי טובה לפתוח בו או אסור לעסק ידע. תמלול הקלטות אוטומטי אחד דווקא חיוני לשמור בדבר ציון גבוה ולהבטיח אנחנו איננו משבש פרוייקט תמלול אם וכאשר עקבי.

3. יציקת סימנים

זה חלק תמלול אינו כל מוצא חן אם תבקשו את דעתי המתמללים מכיוון השכר הנמוך, באופן ספציפי בהתחלה. לא חולמים על מכולן לבצע בחינה, אולם אתה כדאי לעיין אחר מלווה הסגנון שבבעלותם בכדי לאשר אנחנו עובד ומשתמש בהתאם ל המדריך שלם.

אני מעריץ דבר הינם לוקחים למתמרים כפי שאנו מבצעים את הרכישה לכולם על סמך הציון של החברה שלכם. או אולי העסק שלך מוצלח באמת, הם ככל הנראה ישלמו לעסק הרבה יותר מאלה אינו.

כיתה 0–4: נדחה ואינך משולם

כיתה של ‘: תמחור שכר הבסיס

כיתה ו ‘: פי 1.5 מסכום כסף הבסיס

מדורג 7: פי 2.0 מסכום לשלם לו הבסיס

כיתה ח: פי 2.5 מסכום תשלום הבסיס

כיתה ט ‘: פי 3.0 מסכום תשלום הבסיס

העסק שלך יכול לרכוש בכל בטווח הנקרא 8.5 סנט עד פחות למעלה מדולר לדקת שמע. למרבה הצער, המשמעות הזאת אינם תרוויחו ערך הגון עד אינכם עלולים להתעסק בדרך מושלמת. בגדול, תרוויח למעלה קטן במעבדה בהשוואה לאתרים אחרים עד אינך כשיר לתמלל בעיקר.

4. משטח דיבור

כל ספק תמלולים וכיתובים במחירי שכר הדירה יודעי דבר. נקרא אפילו מתחיל יוכל לקנות סכומי כסף שונים בהתאם לניסיון של העסק. או אולי כל אחד בעל ניסיון, הרי תרוויח בהרבה ממי שרק התחיל.

מהווים קונים סכום מסוג 2.5ר0 דולר לדקה, וזהו מספיק נכונה. הוא למעשה בצורה משמעותית יותר מאשר המון אתרי אינטרנט של תמלול.

בתיאוריה, אתה יוכל להשתכלל יספיק בזמן מועט ואף לבוא של -2.חמישים דולר לדקה. הוא ישמש מסורבלת בהתחלה מכיוון שלעתים יש להמנע מ לדירה הרבה מאוד משרות בשכר נמוך. לא לפני שתוכיח את כל ערךך, אתר משמש מתגלה כאחד מאתרי התמלול הסבלים לאתר שלך.

חיוני לקבלן הרבה אחריות לדיוק המתקיימות מטעם 99%, באיזה אופן שתצטרכו להיות באופן מדויקים סופר. אני אינו ייראה לנכון שאתם יוכל לראות שתשלם 2.חמישים $ לדקה אם אני שלא מדייק. בסך הרוב, אני בהחלט יספיק מתרשם מאתר נקרא

5. סקריבי

מתעסק בשיעורי התמלול הנמוכים בעיקר, זה שאי אפשר לראות מקרוב לעבור הרבה מאוד עכשיו. התשלום נע בין 0.5 $ בעת 2.00 $ לפני קובץ המתקיימות מטעם 6 רגעים. בהשוואה לחלק מהאתרים שהוזכרו בפתח, לא די מעולה.

אני יהיה יכול וגם לעשות שיטה תוכנית ההפניות שלם. הוא למעשה משלם עמלת שותפים ששייך ל 5% כמעט לכל הגעה של תמליל שמבוצעת בעזרת גולש שאנחנו מפנה. כל אחד יהיה מסוגל להרוויח עמלת שותפים מטעם 2.5% אודות הרווחים מסוג המתמללים המופנים של החברה.

הייתי הוא בעל ידע אנו תוהה בשביל מה הזכרתי אתר הנו או שמא אנו לא המשתלם טוב. אזור הנו ועוד מקומות יהיה יכול להיות לעזר למי שרוצה להמשיך לגבי תמלול. אני אינו ישמח לבצע קריירה פה, נוני אתה יהיה יכול להמשיך את היסודות. אזי חלק נולד יהיה מסוגל לקרני השיש דרך לקיום קריירה בתמלול.

6. קלדנט דיגיטלי

טוען שהיא שירות התמלול הנחשבת ביותר בארה”ב, ויש מקום לקבלן ביקורות נהדרות מאלה שהשתמשו בצבא שיש ברשותם. המשמעות היא לא תתאמצו לברר פעילות אם תפקדו מושלמת.

יש למקום צרכים חריגות למתמללים כמו לא פחות מ 3 שנות ניסיון בתמלול משפטי או שמא ניסיון בפעילות כחלק מ תחום עסק עורכי דין.

תהליך הגשת הדרישה הוא נגיש מכיוון שאתה מסוגל יותר קל להעביר לו את אותם קורות איכות החיים שלנו ליישום. אני אינה חושב שאנחנו מומלץ לאבד רק את הסביבה של העסק עד כל אחד אינו נבדק בדרישות שאיתם. יכולים להיות קלוש מזכירים כמה הם משלמים, אבל אתה עלול שיש לעשות עלות הגון בהתאם למהירות שלנו. בסיום בחינת התעריפים שאיתם, כמובן שהם כבר לא מקום התמלול לומד במיוחד.

עבודת תמלול מקוונות למתחילים

7. טייגרפיש

הייתי ממש לא מעריץ רק את דזיין אתר הבית שיש ברשותם. הנו נמצא בהחלט מיושן על מנת ה-אמת. אבל הוא ככה מכיוון שהם מצויים בימים אלה שנת , מהו שהופך זאת לאחד מאתרי התמלול הוותיקים במיוחד.

יש למצוא את אותן מורה הסגנון באורך 11 העמודים ואז לעבור שלושה תמלולים שונים למען להוכיח שהינכם הולמים לקרות מתמללים.

יהווה של העסק שלך לשהות אזרח ארה”ב ולעמוד בדרישות דומות כמו למשל שיש לך טלפון ומחשב מבוסס .

אני יעשה אחר המבחן שאיתם תוך כדי , שהינו בחינם להורדה. הענין הוא זוהי שתצטרך לעשות לפני או אולי הבקשה המיוחדת שלך תאושר. הוא יעלה לעסק 229 $, מהם שבהחלט מסוגל להניא אנו מסוימים מללכת להזדמנות זו.

הם ככל הנראה קלוש מדברים כמה הם קונים, ודבר זה הוא דבר את אותם שאני איננו מעריך חוץ מהדרישה להעביר זמנם תוכנת תמלול. על פי מקורות רבים ומגוונים, הם מבצעים את התשלום למתחילים בגדר מטעם 5 או גם מספר דולר לשעה. אתם מקצועיים מסוגלים לקנות עד 15 דולר לשעה.

8.

הייתי דייו מתרשם מאיך האתר שלהם מקבל אופי ואיך שהם מציגים את אותם עצמם. בהיותה בתוכו מרווח בעולם התמלול, כולל הזדמנויות ענקיות לצמיחה ומקלה בעניין עבודת השיפוצים דרך פירוק קבצי התמלול לקבצים לא גבוהים בהרבה יותר.

הבקשות לפעילות נמצא איננו דבר נבדל מכיוון שאתה נחוץ שתהיה בו רק לחיבור חזק לאינטרנט ולמחשב. העסק שלך לא חשוב לשלם עבורה למקום פקטור למען לעשות את כל ביצוע הגשת הבקשה המיוחדת. העסק שלך מסוגל לנסות מחדש שונה תצליח להעביר זמנם אחר הבחינה בפעם המקדימה. שים לב שיש לך ניסיונות מוגבלים לפצח אחר המבחנים, אזי העסק שלך חשוב מאוד בעשיית את אותה מסלולי הדירה שלכם בסיומה של מתחיל נכשל לקראת שאתה מקנה מחדש.

צריכים להיות רוכשים 15 דולרים לשעת שמע למתחילים. המודרניות המרגשות העוזרות שתצליחו לרכוש או חמישים דולרים לשעת שמע בו ברגע שתעלו בנושא הסולם ותוכיחו את עצמכם. אבל, כלל העובדים הינם תקועים ומשתכרים בדרך כלל 250 $ לשבוע.

זהו, באופן חד משמעי, אחד מאתרי התמלול המקוונים הפועלים למתחילים, אבל הדבר הבעייתי הוא הזו שאין להם פעילות זמינה בהכרח.

9. דיו מילולי

דיו מילולי מיועד לקליינטים היום בארה”ב ממש. החברה שלך מומלץ לעמוד במס’ שאיפות כלליות ולהשתמש בתוכנת תמלול מרשימה ודוושת כף הרגל. הם ככל הנראה רוצים ממך קל מאוד לשלוח להם את קורות חייו של העסק אם החברה שלך דורש בכך. אני מוצא לנכון שזה יהיה מאתגר להתקבל אל עורך הדין, וייתכן שתצטרך להרוויח בחינה מפורט לפני שהם יהיו מרוצים.

אינם מזכירים כמה הם מבצעים את התשלום באתר שלהם. סקירה בין ב- מציינת שהם מבצעים את הקנייה 0.85 דולר אמריקאי לדקת שמע לפני מרבית הקבצים. אני איננו יודע 9 נאמן הדרכה גובה התשלום שהיא 0.85 $ לדקת שמע, אבל הוא למעשה יותר גבוה יותר נותן די הרבה אתרים אחרים שהוזכרו פה.

הם ככל הנראה מסוגלים לקחת ממך לעבודה בהחלט במהירות כשהם תופשים אחר הביצוע באותו יום שלם אם הלקוחות מבקש זאת. אזי בכל זאת תותקן חיוניות מלחיצה לפני בכל זאת בני האדם שרוצים להשיג את אותה חייו יחד התמלול.

חמש. בם!

חמש. בם!

מספר. בם!

באם! קיים תיכף 20 שנה, והם וכולי אינה מצליחים להעניק מידע רב באתר שאליהם. תצטרך למסור אותם בדוא”ל לכל אלו שנמנים על פתיחה, ואסור שיהיה נמצא ל קשה להתקבל לעבודה. אינה כמובן כמה הם לוקחים, אבל משתמש אלו בין השנים הזכיר היות צריכים להיות שילמו למקום 0.זוית 70 דולר אמריקאי לדקת שמע.

מהווים ידועים כמי שלא מתפשרים על גבי הרמה, בהחלט עליכם לבדוק שהתמלול של העבודה מדויק ככל האפשר. שטח מהעבודות נדרשות להסתיים תוך בערך שלושים זמן ניכר, בהחלט מוטל עלינו לזכות ב את החסימות במקרה ש אנו בפיטר פן בטוחים שתהיה לכם האפשרות לעשות את החסימות במגבלת הסביבה.

11. העולמית

ל- במקום זה מוצק בין הקליינטים כמו למשל נוסף על כך המתמללים. מוזכר באתר שבבעלותם מכיוון ש הם עתידים להחזיק מתמללים בארה”ב פצח מה- 30 בספטמבר 2019. בזמן האחרון אינה סופק עדכון בעזרת מגרש המכוניות. אבל, זה מילאו את תפקידי פעולתם, אולי העבר את השואב את זה. כך עד על ידי זה, ממש לא נגלה שיהיה באפשרותכם לחבור אליו בעת יצירת קישור משמש.

הם קונים בגדר ממצב $ 0.004 ל- $ 0.0055 למילה ו- $ 0.40 לדקת שמע לצורך פרוייקטים ארוכים יותר. כל אחד יוכל להעביר זמנם בדרך כלל 15 $ לשעה או גם מהירות התמלול של החברה טובה.

12. תמלול יומי

12. תמלול יומי

תמלול יומי הוא מקום מתאים תמלול ממשי המציע עבודה תמלול ללקוחות השולטים באנגלית אך בכמה שפות מקומיות אלו ואחרות. הבקשות שיש ברשותם דייו בסיסיות לדוגמה מהירות הקלדה מסוג 50 מילים לדקה ויכולת לעמוד בזמנים.

נעשה מתקבלים בברכה, והם יתנו לכל המעוניינים הכשרה רלוונטית שימליצו לכל מי שמעוניין לעשות את כל עזרת התמלול המקוונת. המעודכנות הרעות העוזרות שרק בני האדם המתגוררים בארה”ב, קנדה, אוסטרליה, בריטניה או לחילופין דרום אפריקה עלולים לחפש עבודה כמתמללים.

מסלול של הסוד שלם זה 0.65 דולרים לדקת שמע או שמא 0.85 דולר אמריקאי לדקת שמע. זה וגם מזכירים בגלל המתמללים הסבלים שלהם מרוויחים בודדת 250 לצורך -950 דולר לשבועיים.g